Overzicht van seizoen 2022-2023
Kern
Doelmannen: Baert Yesten, Merckx JelleVerdedigers: Bello Rivero Christian, Boujouh Naïm, De wilde Sebastiaan, Dianganga Jeovanni, El Banouhi Soufiane, Kompany François, Matarrese Lorenzo, Pogba Leandro Varela
Middenvelders: Ben Omar Yassin, De Neve Gianni, Janssen Toon, Maes Alexander, Van Walle Gert, Vercauteren Julien
Aanvallers: Boulaouali Youssef, Casagolda Esteban, Diallo Ibrahima, Elewaut Niels, Geeraerts Ruben, Kyeremeh Gyamfi, Sabak Paolo, Van Moerzeke Gil, Vermeiren Simon
Technische staf
Trainer:Hans Cornelis
Voorzitter:
Hans Van Duysen
Wedstrijden
Uitslagen Competitie (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)Speeldag | Thuisploeg | Uitploeg | Uitslag |
---|---|---|---|
04/09/2022-15:00 | KFC Merelbeke | Sporting | 2 - 2 |
11/09/2022-15:00 | Sporting | RC Gent | 0 - 2 |
18/09/2022-15:00 | Jong Essevee B | Sporting | 1 - 1 |
28/09/2022-20:00 | Sporting | KSV Oudenaarde | 1 - 0 |
01/10/2022-20:00 | Sporting | Erpe-Mere United | 3 - 0 |
09/10/2022-15:00 | KFC Sparta Petegem | Sporting | 1 - 1 |
15/10/2022-20:00 | Sporting | KSC Dikkelvenne | 1 - 0 |
23/10/2022-15:00 | Olsa Brakel | Sporting | 0 - 3 |
29/10/2022-20:00 | Sporting | FC Gullegem | 3 - 3 |
06/11/2022-15:00 | KVCSV Oostkamp | Sporting | 1 - 1 |
12/11/2022-20:00 | Sporting | KRC Harelbeke | 3 - 1 |
20/11/2022-20:00 | RFC Wetteren | Sporting | 1 - 2 |
26/11/2022-20:00 | Sporting | KVK Westhoek | 3 - 1 |
03/12/2022-20:00 | Sporting | KVV Zelzate | 1 - 3 |
10/12/2022-20:00 | Jong Cercle | Sporting | 2 - 3 |
08/01/2023-15:00 | Eendracht Aalst | Sporting | 1 - 3 |
11/01/2023-20:00 | Sporting | KM Torhout | 3 - 3 |
15/01/2023-15:00 | KVK Westhoek | Sporting | 0 - 2 |
21/01/2023-20:00 | Sporting | Jong Cercle | 1 - 0 |
28/01/2023-20:00 | Sporting | Jong Essevee B | 4 - 0 |
05/02/2023-15:00 | Erpe-Mere United | Sporting | 0 - 3 |
11/02/2023-20:00 | Sporting | RFC Wetteren | 4 - 1 |
19/02/2023-15:00 | KM Torhout | Sporting | 1 - 2 |
25/02/2023-20:00 | Sporting | KFC Sparta Petegem | 1 - 0 |
04/03/2023-20:00 | KSC Dikkelvenne | Sporting | 3 - 1 |
11/03/2023-20:00 | Sporting | KVCSV Oostkamp | 1 - 3 |
18/03/2023-19:30 | KRC Harelbeke | Sporting | 2 - 3 |
26/03/2023-15:00 | KVV Zelzate | Sporting | 0 - 4 |
01/04/2023-20:00 | Sporting | Eendracht Aalst | 1 - 0 |
15/04/2023-20:00 | KSV Oudenaarde | Sporting | 0 - 0 |
22/04/2023-20:00 | Sporting | Olsa Brakel | 1 - 0 |
30/04/2023-15:00 | FC Gullegem | Sporting | 1 - 0 |
07/05/2023-15:00 | Sporting | KFC Merelbeke | 1 - 0 |
14/05/2023-15:00 | RC Gent | Sporting | 2 - 3 |
Uitslagen Eindronde (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag | Thuisploeg | Uitploeg | Uitslag |
---|---|---|---|
18/05/2023-20:00 | Sporting | FC Cappellen | 0 - 1 |
Uitslagen Beker (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag | Thuisploeg | Uitploeg | Uitslag |
---|---|---|---|
07/08/2022-16:00 | Sporting | KFC Nijlen | 2 - 1 |
14/08/2022-16:00 | Sporting | Renaissance A.E.C. Mons | 3 - 0 |
21/08/2022-16:00 | KVK Wellen | Sporting | 2 - 3 |
28/08/2022-16:00 | Sporting | Tempo Overijse | 1 - 0 |
09/11/2022-20:00 | Sporting | KV Mechelen | 0 - 5 |