Overzicht van seizoen 1970-1971


Ploegfoto 1971

Kern

Doelmannen: De Paepe Daniël, Opdorp Etienne

Verdedigers: Anthuenis Aimé, Baert Eugène, Bogaert Jozef, De Plus Etienne, De Wilde René, Everaert Etienne, Ingels Roland, Van Daele Gilbert, Van Driessche André, Vanden Driessche Robert

Middenvelders: Rogiers Stanislav, Rombaut Emiel, Schatteman Dirk, Speleman Jozef, Uvijn Freddy

Aanvallers: De Moor Frans, Tielemans Ronny, Van Hoorick Luc, Van Remoortel Leopold, Zaman Etienne

Technische staf

Trainer:
Frans De Bruyne
Voorzitter:
Adhemar Goeters

Wedstrijden

Uitslagen Competitie (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
06/09/1970-15:00 Zwevegem SportSporting 1 - 0
13/09/1970-15:00 SportingRC Gent 2 - 2
20/09/1970-15:00 Eendracht ZeleSporting 1 - 1
27/09/1970-15:00 SportingHO Merchtem 5 - 2
04/10/1970-15:00 US TournaisienneSporting 0 - 2
11/10/1970-15:00 SportingKFC Meulebeke 0 - 2
18/10/1970-15:00 SK LebbekeSporting 0 - 1
25/10/1970-15:00 SportingSC Ieper 2 - 1
01/11/1970-15:00 FC TorhoutSporting 1 - 1
08/11/1970-15:00 SportingKSV Diksmuide 4 - 0
22/11/1970-15:00 SportingFC Humbeek 4 - 0
29/11/1970-15:00 FC DenderleeuwSporting 0 - 4
06/12/1970-14:30 SportingFC Izegem 2 - 0
13/12/1970-14:30 KSC GrimbergenSporting 1 - 4
20/12/1970-14:30 SportingSK Gullegem 3 - 0
10/01/1971-14:30 SportingZwevegem Sport 1 - 0
17/01/1971-15:00 RC GentSporting 1 - 0
24/01/1971-15:00 SportingEendracht Zele 1 - 0
31/01/1971-15:00 SK GullegemSporting 2 - 2
07/02/1971-15:00 HO MerchtemSporting 0 - 2
14/02/1971-15:00 SportingKSC Grimbergen 0 - 0
21/02/1971-15:00 SportingUS Tournaisienne 3 - 0
28/02/1971-15:00 KFC MeulebekeSporting 2 - 2
14/03/1971-15:00 SC IeperSporting 0 - 3
21/03/1971-15:00 SportingFC Torhout 3 - 0
28/03/1971-15:00 KSV DiksmuideSporting 0 - 6
04/04/1971-15:00 FC HumbeekSporting 3 - 1
11/04/1971-15:00 SportingSK Lebbeke 1 - 1
25/04/1971-15:00 FC IzegemSporting 1 - 4
02/05/1971-15:00 SportingFC Denderleeuw 3 - 1
16/05/1971-15:00 SportingSporting Wavre 5 - 2
20/05/1971-15:00 Sporting WavreSporting 0 - 1
23/05/1971-15:00 SportingHerve FC 2 - 0

Uitslagen Beker (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
09/08/1970-16:00 SportingDosko VV 4 - 1
16/08/1970-16:00 KFC NijlenSporting 0 - 3
23/08/1970-16:00 SportingSC Menen 1 - 1

Klassement 4De klasse

R Club M G V Ge + - P
1KSC Lokeren301947672245
2SC Grimbergen301767392341
3RC Gent3015510482940
4FC Denderleeuw301794563138
5VCS Ieper3014124474332
6Humbeek FC3013125414231
7SK Gullegem30101010394330
8FC Torhout3011127333929
9US Tournaisienne3010137433727
10HO Merchtem309129374327
11Zwevegem Sport3081210313726
12FC Eendracht Zele3081210294026
13FC Meulebeke3071112253226
14SK Lebbeke309147364725
15FC Izegem306159244521
16SV Diksmuide306204307016
Eindronde kampioenstitel
Lokeren - Wavre5-2
Wavre - Lokeren0-1
Lokeren - FC Herve2-0

Legende :
R = rank in de eindrangschikking
M = aantal gespeelde wedstrijden
G = aantal gewonnen wedstrijden
V = aantal verloren vedstrijden
Ge = aantal gelijkgespeelde wedstrijden
+ = aantal doelpunten gemaakt
- = aantal doelpunten tegen
P = aantal verzamelde punten


Weetjes

Wist u...
debruyne01.jpgdat Sint-Niklazenaar Frans De Bruyne, tevens ex-international, de eerste trainer was van de nieuwe fusieclub Sporting Lokeren. In dat jaar werd Sporting trouwens kampioen in Bevordering D. Na het behalen van de titel verliet de Bruyne echter Lokeren om daarna SK St.-Niklaas te gaan trainen.


Wist u...
fusie01.jpgdat Sporting Lokeren ontstond uit een fusie tussen Standaard en Racing Lokeren in 1970? Ook toen lagen fusies gevoelig. Uit de krant van toen over het afsluiten van de fusie op het stadhuis: ‘ Ondertussen vormde zich een grote groep belangstellenden, die zich op de trappen van het stadhuis verdrongen en luidruchtig discussieerden over het voor en tegen, zodanig rumoerig zelfs dat de stadssekretaris af en toe moest aanmanen tot stilte.’

P