Overzicht van seizoen 1971-1972


Ploegfoto 1972

Kern

Doelmannen: De Paepe Daniël, Opdorp Etienne

Verdedigers: Anthuenis Aimé, Bogaert Jozef, Everaert Etienne, Ingels Roland, Van Daele Gilbert, Van Damme Georges, Van Den Eynde Eddy, Vanden Driessche Robert

Middenvelders: Hillaert Jacques, Jurion Armand Jozef, Rogiers Stanislav, Speleman Jozef, Uvijn Freddy, Van Poucke Walter

Aanvallers: Braem Cyriel, Tielemans Ronny, Vacenovsky Josef, Van Eenaeme Urbain, Van Hoorick Luc

Technische staf

Trainer:
Jef Jurion
Voorzitter:
Adhemar Goeters

Wedstrijden

Uitslagen Competitie (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
05/09/1971-15:00 SportingVigor Hamme 3 - 0
12/09/1971-15:00 AS OostendeSporting 0 - 1
19/09/1971-15:00 SportingVorst CS 1 - 0
26/09/1971-15:00 SC MenenSporting 0 - 1
03/10/1971-15:00 SportingKSV Sottegem 1 - 0
10/10/1971-15:00 KSV OudenaardeSporting 0 - 0
17/10/1971-15:00 SportingVG Oostende 0 - 0
24/10/1971-15:00 RC TournaisienSporting 1 - 2
31/10/1971-15:00 SportingK Willebroekse SV 0 - 0
07/11/1971-15:00 Eendracht AalstSporting 2 - 0
14/11/1971-15:00 Puurs Excelsior FCSporting 0 - 3
21/11/1971-15:00 SportingRAEC Mons 1 - 1
28/11/1971-15:00 SportingWS Lauwe 1 - 0
05/12/1971-14:30 Excelsior MouscronSporting 1 - 1
12/12/1971-14:30 SportingSK Roeselare 2 - 1
19/12/1971-15:00 SportingEendracht Aalst 0 - 0
09/01/1972-14:30 RAEC MonsSporting 0 - 0
16/01/1972-15:00 Vigor HammeSporting 3 - 2
23/01/1972-15:00 SportingAS Oostende 1 - 0
30/01/1972-15:00 Vorst CSSporting 0 - 3
06/02/1972-15:00 SportingSC Menen 2 - 2
13/02/1972-15:00 KSV SottegemSporting 1 - 1
20/02/1972-15:00 SportingKSV Oudenaarde 2 - 1
27/02/1972-15:00 VG OostendeSporting 0 - 0
05/03/1972-15:00 SportingRC Tournaisien 5 - 0
12/03/1972-15:00 K Willebroekse SVSporting 1 - 1
19/03/1972-15:00 SportingPuurs Excelsior FC 1 - 1
26/03/1972-15:00 WS LauweSporting 2 - 0
09/04/1972-15:00 SportingExcelsior Mouscron 2 - 0
16/04/1972-15:00 SK RoeselareSporting 0 - 3
07/05/1972-15:00 SportingKFC Winterslag 1 - 3
14/05/1972-15:00 KFC WinterslagSporting 2 - 1

Uitslagen Beker (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
08/08/1971-16:00 SportingKFC Kuurne 3 - 1
15/08/1971-16:00 SportingKSK Lovendegem 8 - 0
22/08/1971-16:00 SportingWS Lauwe 3 - 0
29/08/1971-16:00 RFC LiegoisSporting 0 - 2
26/12/1971-16:00 SportingStandard Liège 1 - 2

Klassement 3Ae klasse

R Club M G V Ge + - P
1KSC Lokeren3015312401742
2RAEC Mons3014412331440
3WSC Lauwe301686532938
4VG Oostende3012810333334
5SV Oudenaarde3013107483133
6SC Eendracht Aalst3013107483333
7AS Oostende3011910352432
8RRC Tournaisien3013125394831
9SV Sottegem3010911292531
10FC Vigor Hamme3010128344228
11SK Roeselare3010137364627
12CS La Forestoise308148374724
13SC Menen308148324724
14Puurs Exc. FC3061311325223
15Willebroekse SV3051411284521
16Exc. Mouscron306177315519
Eindronde kampioenstitel
Lokeren-KFC Winterslag1-3
KFC Winterslag - Lokeren2-1

Legende :
R = rank in de eindrangschikking
M = aantal gespeelde wedstrijden
G = aantal gewonnen wedstrijden
V = aantal verloren vedstrijden
Ge = aantal gelijkgespeelde wedstrijden
+ = aantal doelpunten gemaakt
- = aantal doelpunten tegen
P = aantal verzamelde punten


Weetjes

Wist u...
71_72_01.jpgdat Sporting Lokeren na de promotie naar derde klasse ook in die afdeling onmiddellijk kampioen werd? Spelers die hieraan meewerkten waren: Stany Rogiers, Jozef Vacenovsky, Roland Ingels, Aimé Anthuenis en niet te vergeten Jef Jurion! De kampioenenmatch had plaats op Roeselare, waar met 0-3 werd gewonnen. U ziet de spelers op de foto vieren in... De Mierennest!


Wist u...
antheunis01.jpgdat Aimé Anthuenis in januari 2006 begon aan z'n derde periode als trainer van de tricolores? Z'n eerste doortocht leverde in 1986-87 een UEFA-cup ticket op. Vervolgens ging hij een jaar naar Charleroi om dan opnieuw Lokeren te trainen tot begin 1993. Aimé speelde ook 15 jaar bij Racing Lokeren en dwong in 1974 met de fusieclub Sporting Lokeren promotie af naar de eerste klasse. Na amper 4 wedstrijden in 2006 moest Aimè wegens gezondheidreden het trainersvak vaarwel zeggen. Op een foto van toen ziet u van links naar rechts toenmalig trainer Jurion en spelers Anthuenis en Vacenovsky.

P