Overzicht van seizoen 1972-1973


Ploegfoto 1973

Kern

Doelmannen: De Paepe Daniël, Opdorp Etienne, Vukasovic Zdenko

Verdedigers: Anthuenis Aimé, Bakalli Haziz, De Coninck Freddy, Everaert Etienne, Ingels Roland, Van Daele Gilbert, Van Damme Georges, Van Den Eynde Eddy, Verschueren Marcel

Middenvelders: Galindo Alvaro, Heyninck Ivan, Hillaert Jacques, Jurion Armand Jozef, Mergeay Roger, Puis Wilfried, Rogiers Stanislav

Aanvallers: Boughalem Mustapha, Suykerbuyck Pieter, Tielemans Ronny

Technische staf

Trainer:
Jef Jurion
Voorzitter:
Adhemar Goeters

Wedstrijden

Uitslagen Competitie (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
02/09/1972-20:00 St.-Niklase SKSporting 0 - 1
09/09/1972-20:00 SportingR Tilleur FC 1 - 1
17/09/1972-15:00 SportingKAA Gent 0 - 1
24/09/1972-15:00 KSK BeverenSporting 3 - 2
08/10/1972-15:00 SportingKFC Turnhout 2 - 1
15/10/1972-15:00 ROC Montignies s/SambreSporting 2 - 1
22/10/1972-15:00 SportingKFC Boom 2 - 3
28/10/1972-19:30 RAAL La LouvièreSporting 0 - 1
05/11/1972-15:00 SportingKFC Winterslag 4 - 0
12/11/1972-15:00 KSV WaregemSporting 5 - 1
26/11/1972-15:00 AS EupenSporting 5 - 1
03/12/1972-15:00 SportingRSC Charleroi 2 - 4
10/12/1972-14:30 SK TongerenSporting 0 - 1
17/12/1972-15:00 SportingKRC Mechelen 4 - 0
07/01/1973-15:00 Daring Club MolenbeekSporting 1 - 1
13/01/1973-20:00 SportingSt.-Niklase SK 2 - 0
21/01/1973-15:00 R Tilleur FCSporting 1 - 1
28/01/1973-15:00 KAA GentSporting 0 - 4
04/02/1973-15:00 SportingKSK Beveren 0 - 0
11/02/1973-15:00 KFC TurnhoutSporting 1 - 0
18/02/1973-15:00 SportingROC Montignies s/Sambre 3 - 2
04/03/1973-15:00 KFC BoomSporting 3 - 1
11/03/1973-15:00 SportingRAAL La Louvière 1 - 1
18/03/1973-15:00 KFC WinterslagSporting 3 - 0
25/03/1973-15:00 SportingKSV Waregem 0 - 0
31/03/1973-18:30 SportingAS Eupen 1 - 1
07/04/1973-19:30 RSC CharleroiSporting 2 - 3
15/04/1973-15:00 SportingSK Tongeren 2 - 1
29/04/1973-15:00 KRC MechelenSporting 1 - 1
06/05/1973-15:00 SportingDaring Club Molenbeek 2 - 2

Uitslagen Beker (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
20/08/1972-16:00 Frameries BCSporting 2 - 1

Klassement 2e klasse

R Club M G V Ge + - P
1SK Beveren-Waas301749512643
2SV Waregem301479533037
3R. Charleroi SC301596543936
4KRC Mechelen3013107493533
5SK Tongeren3013107504333
6KFC Turnhout3013116363132
7Daring Club de Molenbeek3011910423232
8SC Lokeren3011109454431
9FC Winterslag3010119323929
10K.AA Gent3010128283828
11K. Boom FC3010146374826
12R. Olympic C. Montegnies3071112273626
13AS Eupen3071211394425
14K. St.-Niklaase SK3071211294025
15R. Tilleur FC308148345124
16AA La Louvière3051510245420

Legende :
R = rank in de eindrangschikking
M = aantal gespeelde wedstrijden
G = aantal gewonnen wedstrijden
V = aantal verloren vedstrijden
Ge = aantal gelijkgespeelde wedstrijden
+ = aantal doelpunten gemaakt
- = aantal doelpunten tegen
P = aantal verzamelde punten


Weetjes

Wist u...
WilfriedPuis.jpgdat de gouden schoen van 1964, Wilfried Puis, na een mislukte transfer van Anderlecht naar Club Brugge, door toenmalig trainer Jef Jurion naar Lokeren werd gehaald? De Puzze leefde opnieuw op in 2de klasse en had zo een belangrijk aandeel in de promotie van Lokeren naar eerste. Na jaren afwezigheid werd hij als Lokeren-speler op z'n 32ste zelfs nog éénmaal geselecteerd voor de Rode Duivels.

P