Overzicht van seizoen 1981-1982


Ploegfoto 1982

Kern

Doelmannen: Hoogenboom Bouke, Van Raemdonck Rudiger

Verdedigers: Dalving Bob, De Maere Stefaan, De Schrijver Maurits, De Wachter Dirk, Dobias Karol, Ingels Roland, Laroy Ronny, Ost Jean-Michel, Somers Ronald, Van Bergen Luc, Van Veirdeghem Patrick, Verbruggen Marc

Middenvelders: Guðjohnsen Arnor, Mommens Raymond, Snelders Edward, Verheyen René

Aanvallers: Larsen Elkjær Preben, Lato Boleslaw Grzegorz, Lubanski Léonard Wlodzimierz, Tolmie James, Van Cauter Hendrik

Technische staf

Trainer:
Robert Waseige
Voorzitter:
Etienne Rogiers

Wedstrijden

Uitslagen Competitie (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
19/08/1981-20:00 SportingKSV Waregem 1 - 1
26/08/1981-20:00 KV MechelenSporting 1 - 2
02/09/1981-20:00 SportingRFC Antwerp 1 - 0
13/09/1981-15:00 Cercle BruggeSporting 0 - 2
20/09/1981-15:00 SportingStandard Liège 0 - 2
26/09/1981-20:00 Waterschei SV ThorSporting 1 - 0
04/10/1981-15:00 SportingSK Tongeren 1 - 0
07/10/1981-20:00 RSC AnderlechtSporting 3 - 2
17/10/1981-20:00 KFC WinterslagSporting 0 - 0
25/10/1981-15:00 SportingKV Kortrijk 1 - 2
08/11/1981-15:00 SK LierseSporting 3 - 1
11/11/1981-15:00 SportingKFC Beringen 2 - 0
15/11/1981-15:00 Club BruggeSporting 0 - 2
21/11/1981-20:00 SportingRFC Liegois 3 - 1
29/11/1981-15:00 KAA GentSporting 1 - 1
05/12/1981-20:00 SportingR.W.D.M. 1 - 1
13/12/1981-15:00 KSK BeverenSporting 1 - 1
24/01/1982-15:00 Standard LiègeSporting 2 - 2
31/01/1982-15:00 SportingWaterschei SV Thor 5 - 2
03/02/1982-20:00 RFC AntwerpSporting 1 - 0
07/02/1982-15:00 SK TongerenSporting 1 - 3
14/02/1982-15:00 SportingRSC Anderlecht 1 - 1
17/02/1982-20:00 SportingCercle Brugge 6 - 2
21/02/1982-15:00 SportingKFC Winterslag 1 - 0
07/03/1982-15:00 KV KortrijkSporting 1 - 1
14/03/1982-15:00 SportingSK Lierse 4 - 0
21/03/1982-15:00 KFC BeringenSporting 0 - 2
28/03/1982-15:00 SportingClub Brugge 0 - 2
04/04/1982-15:00 RFC LiegoisSporting 0 - 4
10/04/1982-20:00 SportingKAA Gent 0 - 0
18/04/1982-15:00 R.W.D.M.Sporting 1 - 1
25/04/1982-15:00 SportingKSK Beveren 2 - 1
01/05/1982-20:00 KSV WaregemSporting 0 - 1
08/05/1982-20:00 SportingKV Mechelen 2 - 1

Uitslagen Beker (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
30/08/1981-20:30 SportingFC Testelt 3 - 1
31/10/1981-20:00 KFC BoomSporting 0 - 1
03/01/1982-15:00 R.W.D.M.Sporting 0 - 3
28/02/1982-15:00 KSK BeverenSporting 1 - 0
10/03/1982-20:00 SportingKSK Beveren 1 - 0

Uitslagen UEFA (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
16/09/1981-20:00 FC Nantes AtlantiqueSporting 1 - 1
29/09/1981-20:00 SportingFC Nantes Atlantique 4 - 2
21/10/1981-20:00 Aris SalonikiSporting 1 - 1
04/11/1981-20:00 SportingAris Saloniki 4 - 0
25/11/1981-20:00 SportingFC Kaiserslautern 1 - 0
08/12/1981-20:00 FC Kaiserslautern Sporting 4 - 1

Klassement 1e klasse

R Club M G V Ge + - P
1R. Standard de Liège3419510592848
2RSC Anderlechtois341978563146
3K. AA Gent3416513382045
4KSC Lokeren3417710563244
5R. Antwerp FC341789452343
6KV Kortrijk34141010393538
7SK Beveren3414119453337
8K. Lierse SK3414128495136
9K. Waterschei SV Thor Genk3411158445530
10SK Tongeren3411158405430
11RWD Molenbeek3411167414929
12KSV Waregem3410159303429
13FC Winterslag3410159244929
14Club Brugge KV3410168576128
15KSV Cercle Brugge3410168464628
16RFC Liégeois3410168365028
17R. Beringen FC349169335027
18KV Mechelen346235286517

Legende :
R = rank in de eindrangschikking
M = aantal gespeelde wedstrijden
G = aantal gewonnen wedstrijden
V = aantal verloren vedstrijden
Ge = aantal gelijkgespeelde wedstrijden
+ = aantal doelpunten gemaakt
- = aantal doelpunten tegen
P = aantal verzamelde punten


Weetjes

P