Overzicht van seizoen 1984-1985


Ploegfoto 1985

Kern

Doelmannen: D'Hondt Danny, Hoogenboom Bouke, Van Raemdonck Rudiger

Verdedigers: Bogaert Geert, De Schrijver Maurits, De Vriese Dirk, De Wachter Dirk, Heerwegh André, Laroy Ronny, Schoofs Johan, Somers Ronald, Van Bergen Luc, Van Goethem Rudi, Van Veirdeghem Patrick, Vujkov Djorge

Middenvelders: Bett James, Mommens Raymond, M’Buyu Didier, Verheughe Didier

Aanvallers: M’Buyu Dimitri, Nijskens Angelo, Van Cauter Hendrik, Van der Elst Francois, van der Gijp René

Technische staf

Trainer:
Dimitri Davidovic (tot 08/02/1985)
Aimé Anthuenis
Voorzitter:
Gaston Keppens

Wedstrijden

Uitslagen Competitie (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
22/08/1984-20:00 SportingKV Mechelen 1 - 1
25/08/1984-20:00 RSC AnderlechtSporting 7 - 1
01/09/1984-20:00 Racing Jet BruxellesSporting 1 - 2
09/09/1984-15:00 SportingStandard Liège 2 - 1
15/09/1984-20:00 KSK BeverenSporting 2 - 0
23/09/1984-15:00 SportingCercle Brugge 3 - 1
29/09/1984-20:00 SK LierseSporting 0 - 4
07/10/1984-15:00 SportingRFC Antwerp 0 - 3
13/10/1984-20:00 KV KortrijkSporting 3 - 0
21/10/1984-15:00 SportingRFC Seraing 1 - 1
28/10/1984-15:00 KAA GentSporting 2 - 3
04/11/1984-15:00 SportingWaterschei SV Thor 3 - 0
11/11/1984-15:00 St.-Niklase SKSporting 0 - 0
18/11/1984-15:00 SportingClub Brugge 2 - 3
25/11/1984-15:00 RFC LiegoisSporting 2 - 0
02/12/1984-15:00 SportingBeerschot VAC 3 - 3
09/12/1984-15:00 KSV WaregemSporting 3 - 1
27/01/1985-15:00 SportingKSK Beveren 0 - 1
03/02/1985-15:00 Cercle BruggeSporting 3 - 1
24/02/1985-15:00 SportingKV Kortrijk 4 - 0
03/03/1985-15:00 SportingRacing Jet Bruxelles 3 - 0
09/03/1985-20:00 RFC SeraingSporting 2 - 1
17/03/1985-15:00 SportingKAA Gent 0 - 0
31/03/1985-15:00 SportingRFC Liegois 1 - 1
03/04/1985-20:00 Waterschei SV ThorSporting 0 - 0
07/04/1985-15:00 Club BruggeSporting 5 - 1
14/04/1985-15:00 SportingSt.-Niklase SK 6 - 1
17/04/1985-20:00 Standard LiègeSporting 3 - 3
20/04/1985-20:00 Beerschot VACSporting 1 - 0
05/05/1985-15:00 SportingKSV Waregem 1 - 1
12/05/1985-15:00 SportingSK Lierse 1 - 1
16/05/1985-15:00 RFC AntwerpSporting 2 - 1
19/05/1985-18:00 KV MechelenSporting 1 - 3
25/05/1985-20:00 SportingRSC Anderlecht 3 - 4

Uitslagen Beker (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
28/08/1984-18:15 KSV BornemSporting 3 - 2

Klassement 1e klasse

R Club M G V Ge + - P
1RSC Anderlechtois3426171002559
2Club Brugge KV3419510804648
3RFC Liégeois3417512643646
4KSV Waregem341987643945
5SK Beveren3417107673241
6KAA Gent3414812623640
7R. Antwerp FC3413813444639
8R. Standard de Liège34101113424333
9K. Waterschei SV Thor Genk3491114293732
10KSC Lokeren34101410555930
11KSV Cercle Brugge3410159335129
12KV Mechelen3491510375428
13KV Kortrijk3481511416427
14RFC Sérésien349178426426
15K. Lierse SK3471611265825
16Beerschot VAV3471710386024
17K. St.-Niklase SK346199427821
18Racing Jet de Bruxelles345209387619

Legende :
R = rank in de eindrangschikking
M = aantal gespeelde wedstrijden
G = aantal gewonnen wedstrijden
V = aantal verloren vedstrijden
Ge = aantal gelijkgespeelde wedstrijden
+ = aantal doelpunten gemaakt
- = aantal doelpunten tegen
P = aantal verzamelde punten


Weetjes

Wist u...
derycker.jpgdat 18 juni 1985 een zwarte dag was in de Lokerse voetbalgeschiedenis? Op die dag overleed de legendarische manager Alois Derycker. Ooit kwam hij over van Beerschot (in 1974) omdat hij niet wou samenwerken met Rik Coppens.
Hij zorgde voor vele belangrijke transfers zoals die van Larsen, Lubanski, Gudjohnsen en vele andere toppers. Zijn overlijden was dan ook een groot gemis. Lokeren ging enkele zwarte jaren tegemoet.

P