Overzicht van seizoen 1988-1989


Ploegfoto 1989

Kern

Doelmannen: D'Hondt Danny, Rufai Peter

Verdedigers: Bosmans Frank, De Jaegher Dimitri, De Roover Albert, De Wispelaere Frank, Eikelboom Peter, Geens Ludo, Laroy Ronny, Ryckbosch Johan, Schiepers Pierrot, Schoofs Johan, Van Veirdeghem Patrick

Middenvelders: Moors Johan, M’Buyu Didier, Naudts Patrick, Palmers Erwin, Stalmans Patrick, Timoumi Mohammed, Van Caelenberg Peter, Versavel Patrick

Aanvallers: Etim Esin John, Mészáros Ferenc, Samson Siasia, Vergeylen Guido

Technische staf

Trainer:
Aimé Anthuenis
Voorzitter:
Gaston Keppens

Wedstrijden

Uitslagen Competitie (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
14/08/1988-16:00 SportingBeerschot VAC 4 - 0
17/08/1988-20:00 RSC CharleroiSporting 0 - 0
21/08/1988-16:00 SportingKV Kortrijk 0 - 0
24/08/1988-20:00 RFC LiegoisSporting 2 - 0
31/08/1988-20:00 SK LierseSporting 1 - 2
03/09/1988-20:00 SportingClub Brugge 1 - 2
10/09/1988-20:00 St.-Truidense VVSporting 1 - 0
18/09/1988-15:00 SportingRSC Anderlecht 2 - 4
21/09/1988-20:00 KV MechelenSporting 2 - 1
25/09/1988-15:00 SportingRFC Antwerp 2 - 2
01/10/1988-20:00 KSV WaregemSporting 1 - 2
09/10/1988-15:00 SportingStandard Liège 0 - 2
22/10/1988-20:00 KSK BeverenSporting 0 - 3
06/11/1988-15:00 SportingCercle Brugge 2 - 1
19/11/1988-20:00 KRC GenkSporting 2 - 1
27/11/1988-15:00 SportingR.W.D.M. 1 - 1
04/12/1988-15:00 KRC MechelenSporting 3 - 0
10/12/1988-20:00 Beerschot VACSporting 2 - 2
18/12/1988-15:00 SportingRSC Charleroi 1 - 1
29/01/1989-15:00 KV KortrijkSporting 1 - 1
05/02/1989-15:00 SportingRFC Liegois 0 - 3
19/02/1989-15:00 SportingSK Lierse 0 - 1
26/02/1989-15:00 Club BruggeSporting 2 - 2
04/03/1989-20:00 SportingSt.-Truidense VV 4 - 2
11/03/1989-20:00 RSC AnderlechtSporting 5 - 1
19/03/1989-15:00 SportingKV Mechelen 0 - 3
25/03/1989-20:00 RFC AntwerpSporting 4 - 1
29/03/1989-20:00 SportingKSV Waregem 2 - 1
01/04/1989-20:00 Standard LiègeSporting 2 - 0
08/04/1989-20:00 SportingKSK Beveren 3 - 0
16/04/1989-15:00 Cercle BruggeSporting 2 - 2
23/04/1989-15:00 SportingKRC Genk 0 - 0
06/05/1989-20:00 R.W.D.M.Sporting 1 - 2
13/05/1989-20:00 SportingKRC Mechelen 2 - 3

Uitslagen Beker (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
27/08/1988-20:00 SportingSt.-Niklase SK 5 - 0
29/10/1988-19:30 KFC DiestSporting 1 - 4
23/12/1988-20:00 SportingSt.-Truidense VV 3 - 1
21/01/1989-20:00 St.-Truidense VVSporting 0 - 0
08/03/1989-20:00 SportingStandard Liège 0 - 3
12/04/1989-20:00 Standard LiègeSporting 5 - 1

Klassement 1e klasse

R Club M G V Ge + - P
1KV Mechelen342527642057
2RSC Anderlechtois342239833653
3R. FC de Liège3417512642246
4Club Brugge KV341789674443
5R. Antwerp FC3416810623942
6R. Standard de Liège3414128464336
7R. St.-Truidense VV34121111394435
8KV Kortrijk349817534435
9KSV Waregem3411158485230
10K. Lierse SK3410159294629
11R. Charleroi SC3461117314929
12SK Beveren3410168405128
13KRC Mechelen3410168375528
14KSC Lokeren3491510445728
15KSV Cercle Brugge3410177415427
16Beerschot VAV3481610416326
17RWD Molenbeek3410195365925
18KRC Genk3422111206715

Legende :
R = rank in de eindrangschikking
M = aantal gespeelde wedstrijden
G = aantal gewonnen wedstrijden
V = aantal verloren vedstrijden
Ge = aantal gelijkgespeelde wedstrijden
+ = aantal doelpunten gemaakt
- = aantal doelpunten tegen
P = aantal verzamelde punten


Weetjes

Wist u...
PeterRufai.jpgdat Peter Rufai de zoon van een Afrikaans stamhoofd was? Hij wou echter geen prins zijn, hij wou voetballen, keeper worden. En zo geschiedde... Rufai speelde van 1989 tot 1992 bij Lokeren, maar werd vaak gebarreerd door Bob Hoogenboom en Danny D'Hondt. Het weerhield de doelman niet om meer dan 15 jaar deel uit te maken van de Nigeriaanse nationale ploeg en het WK 1994 en 1998 te spelen.

P