Overzicht van seizoen 1991-1992


Ploegfoto 1992

Kern

Doelmannen: D'Hondt Danny, De Koeyer Eric, Tonnelier Bart

Verdedigers: Bosmans Frank, De Brul Tjörven, De Raeve Daniël, Hallaert Peter, Schoofs Johan, Vandermeulen Gert

Middenvelders: Bogaerts Kris, Hoes Rudy, Jacobs Patrick, Janssen Pierre, Lembi Kubu, Myyry Olavi Marko, M’Buyu Didier, Naudts Patrick, Ogaba Mast Egroche Peter, Palmers Erwin, Taibi Calogero, Van Brussel Johnny

Aanvallers: Hediladzio Jorge, Krajisnik Munever, Lukic Dejan, Mészáros Ferenc, Samson Siasia, Veyt Danny

Technische staf

Trainer:
Aimé Anthuenis
Voorzitter:
Gaston Keppens

Wedstrijden

Uitslagen Competitie (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
17/08/1991-20:00 KV MechelenSporting 1 - 1
21/08/1991-20:00 SportingCercle Brugge 2 - 2
28/08/1991-20:00 Standard LiègeSporting 1 - 0
01/09/1991-15:00 SportingKAA Gent 1 - 1
07/09/1991-20:00 RFC AntwerpSporting 0 - 2
15/09/1991-15:00 SportingKV Kortrijk 3 - 1
21/09/1991-20:00 RSC AnderlechtSporting 2 - 1
29/09/1991-15:00 SportingEendracht Aalst 1 - 1
05/10/1991-20:00 SK LierseSporting 2 - 1
13/10/1991-15:00 SportingClub Brugge 2 - 3
19/10/1991-20:00 RFC LiegoisSporting 1 - 1
03/11/1991-15:00 SportingKRC Genk 0 - 0
10/11/1991-15:00 SportingGerminal Ekeren 1 - 2
23/11/1991-20:00 KSK BeverenSporting 2 - 3
01/12/1991-15:00 SportingKSV Waregem 3 - 0
07/12/1991-15:00 R.W.D.M.Sporting 1 - 0
15/12/1991-20:00 SportingRSC Charleroi 2 - 2
12/01/1992-15:00 SportingKV Mechelen 1 - 4
19/01/1992-15:00 Cercle BruggeSporting 5 - 0
24/01/1992-20:00 SportingStandard Liège 1 - 1
01/02/1992-20:00 KAA GentSporting 0 - 0
09/02/1992-15:00 SportingRFC Antwerp 2 - 0
16/02/1992-15:00 KV KortrijkSporting 0 - 1
29/02/1992-20:00 SportingRSC Anderlecht 0 - 1
15/03/1992-15:00 Eendracht AalstSporting 2 - 3
22/03/1992-15:00 SportingSK Lierse 2 - 0
28/03/1992-20:00 Club BruggeSporting 3 - 1
04/04/1992-20:00 SportingRFC Liegois 0 - 0
12/04/1992-20:00 KRC GenkSporting 5 - 0
26/04/1992-15:00 Germinal EkerenSporting 3 - 1
02/05/1992-20:00 SportingKSK Beveren 0 - 1
10/05/1992-15:00 KSV WaregemSporting 1 - 0
17/05/1992-15:00 SportingR.W.D.M. 1 - 2
24/05/1992-15:00 RSC CharleroiSporting 1 - 1

Uitslagen Beker (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
24/08/1991-20:00 SportingRA Marchiennoise Des Sport 3 - 1
27/10/1991-15:00 Club BruggeSporting 2 - 0

Klassement 1e klasse

R Club M G V Ge + - P
1Club Brugge3421211682953
2 Anderlecht342167652649
3Standard3416414592846
4KV Mechelen3415613472343
5Antwerp3418115473941
6AA Gent341699544441
7Lierse3414119525037
8Germinal Ekeren34131011554537
9Cercle Brugge34101014575634
10Waregem3411158475530
11RWDM3411167374829
12Beveren3491411425229
13Charleroi349169324327
14Lokeren3481511385127
15FC Luik3471413334727
16RC Genk3481610324426
17Kortrijk3451910317220
18Eendracht Aalst344228186216

Legende :
R = rank in de eindrangschikking
M = aantal gespeelde wedstrijden
G = aantal gewonnen wedstrijden
V = aantal verloren vedstrijden
Ge = aantal gelijkgespeelde wedstrijden
+ = aantal doelpunten gemaakt
- = aantal doelpunten tegen
P = aantal verzamelde punten


Weetjes

P