Overzicht van seizoen 2003-2004


Ploegfoto 2004

Kern

Doelmannen: Dabanovic Mladen, De Wilde Filip, Milojevic Zvonko, Van der Jeugt Sven

Verdedigers: Conté Ibrahima Sory, Coulibaly Mamadou, De Geest Steven, De Smet Bart, Diallo Alimou Mamadou, Djurisic Dusko, Doba Lezou Hugues, Katana Suvad, Van Hoey Michael, Zanzan Atte-Oudeyi Mohama, Zéré Patrice

Middenvelders: De Beule Davy, De Neef Nico, Geraerts Karel, Gretarsson Arnar, Kristinsson Runar, Maiga Bureima, Mbida Messi Georges, Muzinga Camille, Negrão de Cássio Renato, Overmeire Killian, Sylla Abdoul Karim, Van Hoeylandt Christiaan, Viðarsson Arnar Þór

Aanvallers: Ambane Moubourou Idriss Francis, Baldvinsson Johann Marel, Bancé Aristide, Dos Santos Ilson José, Ekounga Hans Eric, El Bodmossi Karim, Fofana Aboubacar, Ouedraogo Kassi Hamado, Zoundi Bonssawende Patrick

Technische staf

Trainer:
Paul Put (tot 27/10/2003)
Franky Van der Elst
Voorzitter:
Roger Lambrecht

Wedstrijden

Uitslagen Competitie (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
09/08/2003-20:00 SportingSt.-Truidense VV 0 - 0
17/08/2003-20:00 Standard LiègeSporting 1 - 0
23/08/2003-20:00 SportingKSK Beveren 1 - 2
31/08/2003-20:00 RAEC MonsSporting 1 - 1
19/09/2003-18:00 SportingRSC Anderlecht 0 - 6
21/09/2003-15:00 SK LierseSporting 2 - 1
28/09/2003-15:00 SportingKVC Westerlo 1 - 3
04/10/2003-20:00 KRC GenkSporting 3 - 1
18/10/2003-20:00 SportingK Heusden-Zolder 3 - 0
26/10/2003-15:00 Cercle BruggeSporting 2 - 2
01/11/2003-20:00 SportingClub Brugge 2 - 0
08/11/2003-20:00 RAAL La LouvièreSporting 3 - 2
22/11/2003-20:00 SportingRSC Charleroi 0 - 2
29/11/2003-20:00 RFC AntwerpSporting 0 - 3
06/12/2003-20:00 SportingGerminal Beerschot Antwerpen 0 - 1
14/12/2003-15:00 SportingKAA Gent 1 - 1
20/12/2003-20:00 Excelsior MouscronSporting 3 - 0
17/01/2004-20:00 St.-Truidense VVSporting 1 - 2
24/01/2004-20:00 SportingStandard Liège 1 - 1
31/01/2004-20:00 KSK BeverenSporting 1 - 1
07/02/2004-20:00 SportingRAEC Mons 0 - 0
14/02/2004-20:00 RSC AnderlechtSporting 2 - 1
21/02/2004-20:00 SportingSK Lierse 3 - 0
29/02/2004-15:00 KVC WesterloSporting 7 - 3
06/03/2004-20:00 SportingKRC Genk 2 - 1
12/03/2004-20:30 K Heusden-ZolderSporting 2 - 3
21/03/2004-15:00 SportingCercle Brugge 0 - 2
03/04/2004-20:00 Club BruggeSporting 2 - 1
10/04/2004-20:00 SportingRAAL La Louvière 2 - 0
17/04/2004-20:00 RSC CharleroiSporting 1 - 2
25/04/2004-15:00 SportingRFC Antwerp 3 - 0
30/04/2004-20:30 Germinal Beerschot AntwerpenSporting 2 - 1
08/05/2004-20:00 KAA GentSporting 1 - 1
15/05/2004-20:00 SportingExcelsior Mouscron 1 - 1

Uitslagen Beker (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
15/11/2003-20:00 SportingFC Cappellen 2 - 2
17/12/2003-20:30 K Heusden-ZolderSporting 2 - 1

Uitslagen UEFA (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
14/08/2003-17:00 Dinamo TiranaSporting 0 - 4
28/08/2003-20:30 SportingDinamo Tirana 3 - 1
24/09/2003-20:00 Manchester City FCSporting 3 - 2
15/10/2003-20:30 SportingManchester City FC 0 - 1

Klassement 1e klasse

R Club M G V Ge + - P
1Anderlecht342536772781
2Club Brugge342266773172
3Standard3418511683165
4RC Genk341798584059
5Moeskroen3415514644259
6Westerlo34141010514552
7Germ.Beerschot34111211344044
8La Louvière34101014454644
9AA Gent3481016333440
10Lokeren3410159455439
11Lierse3481115334039
12Beveren3411185455838
13STVV3491411365038
14Cercle Brugge3471314285235
15Charleroi348179354733
16Bergen3471512295233
17Heusden-Zolder347207366828
18Antwerp347216306727

Legende :
R = rank in de eindrangschikking
M = aantal gespeelde wedstrijden
G = aantal gewonnen wedstrijden
V = aantal verloren vedstrijden
Ge = aantal gelijkgespeelde wedstrijden
+ = aantal doelpunten gemaakt
- = aantal doelpunten tegen
P = aantal verzamelde punten


Weetjes

Wist u...
PatrickZoundi.jpgdat de UEFA-cup Sporting in 2003-2004 naar Manchester City bracht? Lokeren deed het slecht in de competitie en reisde met de nodige schrik af naar de Engelse topclub. Al na 7 minuten keek het tegen een 1-0 achterstand aan, maar dan gebeurde het onverwachte: Sporting scoorde de 1-1. De snelle Burkinese spits Patrick Zoundi schoot zichzelf naar eeuwige Sporting roem toen hij profiteerde van een misverstand tussen verdediger Sun en keeper Seaman. Manchester zou de wedstrijd uiteindelijk toch nog winnen met 3-2, maar voor Zoundi was dit ongetwijfeld het hoogtepunt in z'n carrière bij Lokeren die liep van 2000-2001 tot en met 2004-2005.
Bekijk de Video

Wist u...
RunarKristinsson.jpgdat het voorlopig laatste doelpunt in de UEFA-beker voor Lokeren op 24 september 2003 gescoord is door het IJslandse voetbalwonder Runar Kristinsson ? In seizoen 2003-04 bracht hij Lokeren op voorsprong in het City Of Manchester Stadium. De 1-2 kwam er op voorzet van Ibrahima Conté en de goal werd uitgeroepen tot Lokers doelpunt van het jaar. De 1-2 tussenstand bleef tot lang in de 2de helft op het scorebord staan, maar uiteindelijk kon thuisploeg Manchester City toch nog winnen met 3-2. Voor de duizend meegereisde supporters zorgde dit doelpunt voor ongeziene vreugdetaferelen.
Bekijk de Video
P