Overzicht van seizoen 2004-2005


Ploegfoto 2005

Kern

Doelmannen: De Vroe Griffin, De Wilde Filip, Lazic Jugoslav, Milojevic Zvonko

Verdedigers: Chaves João Carlos Pinto, Conté Ibrahima Sory, Coulibaly Mamadou, De Wilde Benjamin, De Winne Frederik, Diallo Alimou Mamadou, Doba Lezou Hugues, Doll Olivier, Madi Panadetigiuri Saidou, Van Hoey Michael, Zanzan Atte-Oudeyi Mohama

Middenvelders: Camara Aboubacar Mbayé, Coppens Glenn, De Beule Davy, Gretarsson Arnar, Hendrikx Marc, Kristinsson Runar, Overmeire Killian, Van Hoeylandt Christiaan, Viðarsson Arnar Þór

Aanvallers: Ademilson Correa, Baldvinsson Johann Marel, Bancé Aristide, Deschacht Xavier, Dos Santos Ilson José, Pereira Merabet Paulo Marcel, Zoundi Bonssawende Patrick

Technische staf

Trainer:
Franky Van der Elst (tot 20/12/2004)
Willy Reynders
Voorzitter:
Roger Lambrecht

Wedstrijden

Uitslagen Competitie (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
07/08/2004-20:00 Cercle BruggeSporting 2 - 2
14/08/2004-20:00 SportingFC Brussels 1 - 0
22/08/2004-20:00 KRC GenkSporting 2 - 1
28/08/2004-20:00 SportingExcelsior Mouscron 1 - 1
12/09/2004-15:00 SportingRAAL La Louvière 1 - 0
19/09/2004-15:00 Standard LiègeSporting 1 - 0
25/09/2004-20:00 SportingKVC Westerlo 3 - 1
02/10/2004-20:00 Germinal Beerschot AntwerpenSporting 1 - 2
17/10/2004-20:00 SportingClub Brugge 0 - 2
23/10/2004-20:00 RAEC MonsSporting 0 - 1
30/10/2004-18:00 SportingRSC Anderlecht 2 - 2
06/11/2004-20:00 St.-Truidense VVSporting 2 - 0
10/11/2004-20:00 SportingKSK Beveren 1 - 1
27/11/2004-20:00 KAA GentSporting 3 - 1
05/12/2004-15:00 SportingKV Oostende 1 - 0
11/12/2004-20:00 SK LierseSporting 2 - 0
18/12/2004-20:00 SportingRSC Charleroi 1 - 1
15/01/2005-20:00 SportingCercle Brugge 4 - 0
22/01/2005-20:00 FC BrusselsSporting 1 - 2
30/01/2005-20:00 SportingKRC Genk 1 - 3
05/02/2005-20:00 Excelsior MouscronSporting 1 - 1
12/02/2005-20:00 RAAL La LouvièreSporting 0 - 0
19/02/2005-20:00 SportingStandard Liège 0 - 0
09/03/2005-20:30 KVC WesterloSporting 1 - 1
12/03/2005-20:00 SportingGerminal Beerschot Antwerpen 0 - 1
19/03/2005-20:00 Club BruggeSporting 0 - 0
02/04/2005-20:00 SportingRAEC Mons 0 - 0
09/04/2005-20:00 RSC AnderlechtSporting 2 - 0
16/04/2005-20:00 SportingSt.-Truidense VV 4 - 3
23/04/2005-20:00 KSK BeverenSporting 0 - 2
30/04/2005-20:00 SportingKAA Gent 0 - 1
08/05/2005-15:00 KV OostendeSporting 0 - 2
15/05/2005-15:00 SportingSK Lierse 0 - 2
21/05/2005-20:00 RSC CharleroiSporting 2 - 1

Uitslagen Beker (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
20/11/2004-20:00 SportingMSK Deinze 4 - 1
19/01/2005-20:00 SportingSt.-Truidense VV 2 - 1
02/02/2005-20:30 SportingKAA Gent 2 - 1
16/03/2005-20:30 KAA GentSporting 0 - 1
20/04/2005-20:30 SportingGerminal Beerschot Antwerpen 1 - 1
11/05/2005-20:30 Germinal Beerschot AntwerpenSporting 0 - 0

Klassement 1e klasse

R Club M G V Ge + - P
1Club Brugge342437832579
2Anderlecht342347753476
3Standard342167643070
4RC Genk342167593770
5Charleroi341987473464
6AA Gent3418115463659
7La Louvière3412148434344
8Lokeren34111211363844
9Germ. Beerschot3412166364542
10Lierse3412175576041
11Cercle Brugge3412175457441
12Westerlo3411176345439
13Moeskroen3410186404336
14STVV3410186405836
15Brussels3410213326033
16Beveren348188435932
17Oostende346199316227
18Bergen347225395826

Legende :
R = rank in de eindrangschikking
M = aantal gespeelde wedstrijden
G = aantal gewonnen wedstrijden
V = aantal verloren vedstrijden
Ge = aantal gelijkgespeelde wedstrijden
+ = aantal doelpunten gemaakt
- = aantal doelpunten tegen
P = aantal verzamelde punten


Weetjes

Wist u...
MamadouCoulibaly.jpgdat Sporting in het seizoen 2004-2005 voor het eerst een speler uitleende aan een buitenlandse ploeg? Mamadou Coulibaly was in 2000 Lokeren komen versterken. De linksback met het nummer 21 gooide meteen hoge ogen, met een plaats in de Ivoriaanse nationale ploeg en een UEFA-Cup ticket met Sporting als gevolg. Coulibaly (links op de foto naast Sambegou Bangoura en Ibrahima Conté) kon z'n vormpeil echter niet aanhouden en werd in 2005 na 95 wedstrijden bij Lokeren verhuurd aan het Deense FC Nordsjælland.

P