Overzicht van seizoen 2005-2006


Ploegfoto 2006

Kern

Doelmannen: De Vroe Griffin, Lazic Jugoslav, Milojevic Zvonko

Verdedigers: Bouabe Ali, Chaves João Carlos Pinto, De Wilde Benjamin, De Winne Frederik, Diallo Alimou Mamadou, Doba Lezou Hugues, Doll Olivier, El Mouataz Hassan, Madi Panadetigiuri Saidou, Van Hoey Michael, Zanzan Atte-Oudeyi Mohama

Middenvelders: Camara Aboubacar Mbayé, Clappaert Kwinten, Coppens Glenn, Filipovic Predrag, Gretarsson Arnar, Hasi Besnik, Hendrikx Marc, Jovanovic Ivica, Jukic Stjepan, Kristinsson Runar, Overmeire Killian, Van Handenhoven Gunter, Viðarsson Arnar Þór, Viðarsson David Þór, Vukomanovic Ivan

Aanvallers: Baldvinsson Johann Marel, Bancé Aristide, Bouchouari Hakim, Correia Victor, Deschacht Xavier, Dos Santos Ilson José, Drulic Goran, Lezi Kielo Jean-Paul

Technische staf

Trainer:
Slavoljub Muslin (tot 01/01/2006)
Aimé Anthuenis (tot 27/02/2006)
Rudi Cossey
Voorzitter:
Roger Lambrecht

Wedstrijden

Uitslagen Competitie (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
06/08/2005-20:00 SportingKRC Genk 1 - 1
13/08/2005-20:00 Excelsior MouscronSporting 0 - 2
21/08/2005-18:00 SportingFC Brussels 1 - 0
28/08/2005-15:00 KSV RoeselareSporting 4 - 0
17/09/2005-20:00 St.-Truidense VVSporting 1 - 2
21/09/2005-20:30 SportingKSK Beveren 1 - 2
24/09/2005-20:00 Club BruggeSporting 0 - 1
01/10/2005-20:00 Standard LiègeSporting 2 - 1
15/10/2005-20:00 SportingRSC Charleroi 4 - 2
22/10/2005-18:00 KVC WesterloSporting 1 - 1
28/10/2005-20:30 SportingRSC Anderlecht 2 - 2
04/11/2005-20:30 KAA GentSporting 1 - 2
09/11/2005-20:30 SportingSK Lierse 1 - 0
19/11/2005-20:00 SportingSV Zulte-Waregem 2 - 3
03/12/2005-20:00 SportingCercle Brugge 2 - 1
09/12/2005-20:30 Germinal Beerschot AntwerpenSporting 2 - 1
14/12/2005-20:30 RAAL La LouvièreSporting 1 - 1
17/12/2005-20:00 KRC GenkSporting 2 - 2
21/01/2006-20:00 SportingExcelsior Mouscron 1 - 1
28/01/2006-20:00 FC BrusselsSporting 1 - 1
04/02/2006-20:00 SportingKSV Roeselare 2 - 2
11/02/2006-20:00 SK LierseSporting 2 - 0
18/02/2006-20:00 SportingSt.-Truidense VV 1 - 2
25/02/2006-20:00 KSK BeverenSporting 1 - 3
04/03/2006-18:00 SportingClub Brugge 2 - 0
12/03/2006-18:00 SportingStandard Liège 0 - 0
18/03/2006-20:00 RSC CharleroiSporting 3 - 1
25/03/2006-20:00 SportingKVC Westerlo 3 - 2
31/03/2006-20:30 RSC AnderlechtSporting 1 - 1
08/04/2006-20:00 SportingKAA Gent 1 - 2
16/04/2006-20:30 SV Zulte-WaregemSporting 1 - 1
22/04/2006-20:00 SportingRAAL La Louvière 3 - 2
30/04/2006-15:00 Cercle BruggeSporting 2 - 0
05/05/2006-20:30 SportingGerminal Beerschot Antwerpen 1 - 2

Uitslagen Beker (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
12/11/2005-20:00 SportingSprimont CS 2 - 1
21/12/2005-20:30 KSK BeverenSporting 5 - 1

Uitslagen Intertoto (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
18/06/2005-17:45 JK Trans NarvaSporting 0 - 2
25/06/2005-20:00 SportingJK Trans Narva 0 - 1
02/07/2005-20:00 SportingYoung Boys BSC 1 - 4
10/07/2005-16:00 Young Boys BSCSporting 2 - 1

Klassement 1e klasse

R Club M G V Ge + - P
1Anderlecht3420410722770
2Standard341978512865
3Club Brugge3418610513364
4AA Gent341897483461
5Racing Genk341699523857
6Zulte Waregem3414137514949
7G.Beerschot3413138454547
8Lokeren34121111484847
9Westerlo3413147424846
10Brussels34121210303046
11Charleroi34111112393945
12Roeselare34101311444241
13Cercle Brugge3410168375638
14Moeskroen3411194434337
15Sint-Truiden3481610364934
16Beveren349196355533
17Lierse348188225232
18La Louvière3441614265626

Legende :
R = rank in de eindrangschikking
M = aantal gespeelde wedstrijden
G = aantal gewonnen wedstrijden
V = aantal verloren vedstrijden
Ge = aantal gelijkgespeelde wedstrijden
+ = aantal doelpunten gemaakt
- = aantal doelpunten tegen
P = aantal verzamelde punten


Weetjes

Wist u...
GoranDrulic.jpgdat in seizoen 2005-2006 een ex-topschutter uit de UEFA-beker op Daknam rondliep? Goran Drulic was in 2000 goed voor 6 Europese doelpunten bij Rode Ster Belgrado. Voor een recordbedrag van maar liefst 12,5 miljoen euro verhuisde hij naar Real Zaragosa. In 2005 streek hij in Lokeren neer. Een hoop blessureleed verhinderde echter dat de Servische spits veel speelde (slechts 13 wedstrijden), maar in die wedstrijden bleek hij wel telkens een meerwaarde.
Bekijk de Video

Wist u...
RudiCossey.jpgdat Sporting in 2006 maar liefst 4 verschillende hoofdtrainers kende? Volg even mee... Slavoljub Muslin was eind 2005 vertrokken naar Lokomotiv Moskou, waarna Aimé Anthuenis het in januari van hem overnam. Anthuenis hield het na 4 wedstrijden al voor bekeken omwille van gezondheidsproblemen. Assistent trainer Rudi Cossey leidde de troepen tot het einde van het seizoen. Begin seizoen 2006-07 werd Ariël Jacobs aangesteld als hoofdtrainer. De resultaten waren onder de verwachtingen en dus werd hij eind oktober ontslagen. Opnieuw werd Rudi Cossey vijf wedstrijden lang gepromoveerd tot begin december de nieuwe trainer werd voorgesteld. En trainer nummer vier dat werd... Slavoljub Muslin, die op zijn beurt intussen ontslagen was in Moskou.

P