Overzicht van seizoen 2006-2007


Ploegfoto 2007

Kern

Doelmannen: De Vroe Griffin, Lazic Jugoslav, Milojevic Zvonko

Verdedigers: Bouabe Ali, Chaves João Carlos Pinto, De Wilde Benjamin, De Winne Frederik, Diallo Alimou Mamadou, Doll Olivier, El Mouataz Hassan, Madi Panadetigiuri Saidou, Van Hoey Michael

Middenvelders: Camara Aboubacar Mbayé, Clappaert Kwinten, Dufer Gregory, Filipovic Predrag, Hasi Besnik, Jovanovic Ivan, Jovanovic Ivica, Jukic Stjepan, Kristinsson Runar, M'Bayo Kibemba Marcel, Overmeire Killian, Stojanovic Milan, Van Handenhoven Gunter, Vukomanovic Ivan

Aanvallers: Armoumen Mohamed, Deschacht Xavier, Diedhiou Ibrahima, Kovalenko Serhiy, Maznov Goran, Tambwe Patiyo, Traore Issa

Technische staf

Trainer:
Ariel Jacobs(tot 29/10/2006)
Rudi Cossey(interim tot 26/11/2006)
Slavoljub Muslin
Voorzitter:
Roger Lambrecht

Wedstrijden

Uitslagen Competitie (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
30/07/2006-18:00 SportingStandard Liège 2 - 1
05/08/2006-20:00 Cercle BruggeSporting 0 - 0
20/08/2006-20:30 SportingKAA Gent 1 - 1
27/08/2006-20:30 KSV RoeselareSporting 2 - 2
10/09/2006-20:30 SportingKSK Beveren 2 - 0
16/09/2006-18:00 RSC AnderlechtSporting 2 - 0
23/09/2006-20:00 SportingRAEC Mons 0 - 2
30/09/2006-20:00 St.-Truidense VVSporting 1 - 0
14/10/2006-20:00 SportingGerminal Beerschot Antwerpen 0 - 0
28/10/2006-20:00 KVC WesterloSporting 4 - 1
05/11/2006-20:30 SportingClub Brugge 3 - 2
11/11/2006-20:00 Excelsior MouscronSporting 1 - 1
18/11/2006-20:00 FC BrusselsSporting 0 - 0
25/11/2006-20:00 SportingRSC Charleroi 0 - 0
02/12/2006-20:00 KRC GenkSporting 1 - 0
09/12/2006-20:00 SportingSV Zulte-Waregem 0 - 2
16/12/2006-20:00 SK LierseSporting 1 - 0
21/01/2007-18:00 Standard LiègeSporting 3 - 1
27/01/2007-20:00 SportingCercle Brugge 2 - 0
03/02/2007-18:00 KAA GentSporting 3 - 1
10/02/2007-20:00 SportingKSV Roeselare 1 - 1
17/02/2007-18:00 KSK BeverenSporting 3 - 2
25/02/2007-18:00 SportingRSC Anderlecht 1 - 1
03/03/2007-20:00 RAEC MonsSporting 1 - 0
10/03/2007-20:00 SportingSt.-Truidense VV 1 - 1
16/03/2007-20:30 Germinal Beerschot AntwerpenSporting 1 - 2
31/03/2007-20:00 SportingKVC Westerlo 1 - 1
07/04/2007-20:00 Club BruggeSporting 2 - 2
14/04/2007-20:00 SportingExcelsior Mouscron 1 - 1
21/04/2007-20:00 SportingFC Brussels 0 - 0
28/04/2007-20:00 RSC CharleroiSporting 4 - 3
04/05/2007-20:30 SportingKRC Genk 0 - 1
12/05/2007-20:00 SV Zulte-WaregemSporting 1 - 1
19/05/2007-20:00 SportingSK Lierse 1 - 4

Uitslagen Beker (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
21/10/2006-20:00 RFC AntwerpSporting 4 - 1

Klassement 1e klasse

R Club M G V Ge + - P
1Anderlecht342338753077
2Racing Genk342266713772
3Standard341987623864
4AA Gent3418106564060
5Charleroi341789514060
6Club Brugge3414119584051
7G.Beerschot3414119524651
8Westerlo34121210414446
9Bergen3412148414144
10Moeskroen34101212515542
11Roeselare3410159507239
12Cercle Brugge3410168283638
13Brussels3481214395038
14Zulte Waregem3491510405437
15Sint-Truiden349178395235
16Lokeren3451415324830
17Lierse346208336626
18Beveren3451910316425

Legende :
R = rank in de eindrangschikking
M = aantal gespeelde wedstrijden
G = aantal gewonnen wedstrijden
V = aantal verloren vedstrijden
Ge = aantal gelijkgespeelde wedstrijden
+ = aantal doelpunten gemaakt
- = aantal doelpunten tegen
P = aantal verzamelde punten


Weetjes

Wist u...
killianovermeire.jpgdat Sporting het seizoen 2006-2007 niet op gang mocht trappen? Lokeren - Standard was de openingswedstrijd. Standard mocht de eerste helft aftrappen en... deed dat ook in de tweede helft! Geen speler, supporter noch scheidsrechter die het merkte! Het zou Sporting niet beletten te winnen. Killian Overmeire schoot de beslissende 2 - 1 tegen de netten.
Bekijk de Video

Wist u...
DuferGregory.JPGdat Sporting een rampzalig seizoen meemaakte in 2006-2007? Toch kende Sporting enkele hoogdagen. Alleen RC Genk wist op Daknam de 3 punten mee te nemen, daarvoor waren Standard en Club Brugge met lege handen naar huis gestuurd en Anderlecht kon maar 1 puntje sprokkelen op Daknam, in die match scoorde Grégory Dufer de openingstreffer.
Bekijk de Video
P