Overzicht van seizoen 2012-2013


Ploegfoto 2013

Kern

Doelmannen: Barry Boubacar Copa, Lazic Jugoslav

Verdedigers: Corryn Alexander, De Bock Laurens, De Roover Sepp, El Mouataz Hassan, Giorgos Galitsios, Gueye Ibrahima Khouma, Maric Mijat, Scholz Alexander, Taravel Jérémy

Middenvelders: De Pauw Nill, Fernández Balufo Walter, Grbac Paolo, Leko Ivan, Maric Milos, Overmeire Killian, Persoons Koen, Saglik Enes, Tiko Tshilola Tshinyama, Trompet Jore

Aanvallers: De Ceulaer Benjamin, De Man Preben, Dutra Junior Sergio, Fall Baye Djiby, Harbaoui Hamdi, Mitu Cedric, Mokulu Benjamin Tembe, Patosi Ayanda, Raeymaekers Ian

Technische staf

Trainer:
Peter Maes
Voorzitter:
Roger Lambrecht

Wedstrijden

Uitslagen Competitie (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
28/07/2012-20:00 Beerschot ACSporting 2 - 4
04/08/2012-20:00 SportingRAEC Mons 2 - 2
12/08/2012-18:00 KRC GenkSporting 1 - 0
18/08/2012-20:00 SportingKV Mechelen 2 - 1
26/08/2012-18:00 KAA GentSporting 2 - 1
02/09/2012-20:30 SportingKV Kortrijk 0 - 1
15/09/2012-20:00 Cercle BruggeSporting 0 - 1
22/09/2012-20:00 SportingOud Heverlee Leuven 2 - 2
29/09/2012-20:00 RSC AnderlechtSporting 3 - 0
06/10/2012-20:00 SportingSK Lierse 2 - 2
20/10/2012-20:00 SV Zulte-WaregemSporting 0 - 3
28/10/2012-18:00 Club BruggeSporting 2 - 3
31/10/2012-20:30 SportingWaasland-Beveren 2 - 0
03/11/2012-20:00 RSC CharleroiSporting 0 - 2
09/11/2012-20:30 SportingStandard Liège 2 - 1
18/11/2012-20:00 SportingBeerschot AC 1 - 0
24/11/2012-20:00 RAEC MonsSporting 1 - 2
02/12/2012-20:00 SportingKRC Genk 3 - 4
08/12/2012-20:00 KV MechelenSporting 2 - 1
15/12/2012-20:00 SportingKAA Gent 2 - 2
21/12/2012-20:00 KV KortrijkSporting 2 - 3
26/12/2012-20:00 SportingCercle Brugge 3 - 0
19/01/2013-20:00 Oud Heverlee LeuvenSporting 2 - 6
26/01/2013-20:00 SportingRSC Anderlecht 0 - 2
02/02/2013-20:00 SK LierseSporting 1 - 1
09/02/2013-20:00 SportingSV Zulte-Waregem 1 - 1
17/02/2013-20:00 SportingClub Brugge 1 - 1
23/02/2013-20:00 Waasland-BeverenSporting 0 - 0
09/03/2013-20:00 SportingRSC Charleroi 1 - 1
16/03/2013-20:00 Standard LiègeSporting 0 - 2

Uitslagen Eindronde (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
30/03/2013-20:00 SV Zulte-WaregemSporting 1 - 1
05/04/2013-20:00 SportingClub Brugge 1 - 4
13/04/2013-20:00 KRC GenkSporting 2 - 1
17/04/2013-20:00 RSC AnderlechtSporting 3 - 0
20/04/2013-20:00 SportingStandard Liège 4 - 1
27/04/2013-20:00 SportingKRC Genk 0 - 0
05/05/2013-20:00 Club BruggeSporting 2 - 1
11/05/2013-20:00 SportingSV Zulte-Waregem 2 - 3
16/05/2013-20:30 SportingRSC Anderlecht 2 - 4
19/05/2013-20:00 Standard LiègeSporting 4 - 3

Uitslagen Beker (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
26/09/2012-20:00 SportingKFC Dessel sport 3 - 0
28/11/2012-20:00 KAA GentSporting 0 - 0

Uitslagen Supercup (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
22/07/2012-18:00 RSC AnderlechtSporting 3 - 2

Uitslagen UEFA (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
23/08/2012-20:00 SportingFC Viktoria Plzeň 2 - 1
30/08/2012-20:15 FC Viktoria PlzeňSporting 1 - 0

Klassement 1e klasse

R Club M G V Ge + - P
1 Anderlecht302037692767
2 Zulte Waregem301956492963
3 Racing Genk3015510634055
4 Club Brugge301569664354
5 Lokeren301479533851
6 Standard3015105543350
7 Bergen3013125485344
8 KV Mechelen3012135444241
9 KV Kortrijk3011136313039
10OH Leuven3081012465136
11Charleroi3010164304934
12AA Gent3081210334034
13Waasl.-Beveren307149284930
14Lierse3051411285326
15Beerschot306195316123
16Cercle Brugge303225306514
Play Off 1
1Anderlecht10433161149
2Zulte Waregem10433202047
3Club Brugge10631211746
4Standard10532181742
5Racing Genk10443111240
6Lokeren10172152431

Legende :
R = rank in de eindrangschikking
M = aantal gespeelde wedstrijden
G = aantal gewonnen wedstrijden
V = aantal verloren vedstrijden
Ge = aantal gelijkgespeelde wedstrijden
+ = aantal doelpunten gemaakt
- = aantal doelpunten tegen
P = aantal verzamelde punten


Weetjes

P