Overzicht van seizoen 2013-2014


Ploegfoto 2014

Kern

Doelmannen: Barry Boubacar Copa, Lazic Jugoslav, Verhulst Davino

Verdedigers: Corryn Alexander, Giorgos Galitsios, Maric Mijat, Mertens Gregory, Mingiedi Cedric Mpembele, Odoi Denis, Scholz Alexander, Taravel Jérémy

Middenvelders: De Pauw Nill, Fernández Balufo Walter, Kaya Onur, Leko Ivan, Overmeire Killian, Persoons Koen, Saglik Enes, Trompet Jore, Vanaken Hans

Aanvallers: Ansah Eugene, De Man Preben, Despotovic Djordje, Dutra Junior Sergio, Harbaoui Hamdi, Mitu Cedric, Patosi Ayanda, Remacle Jordan

Technische staf

Trainer:
Peter Maes
Voorzitter:
Roger Lambrecht

Wedstrijden

Uitslagen Competitie (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
27/07/2013-18:00 RSC AnderlechtSporting 2 - 3
03/08/2013-20:00 SportingRAEC Mons 2 - 1
09/08/2013-20:30 KV KortrijkSporting 3 - 3
17/08/2013-20:00 SportingKRC Genk 3 - 1
24/08/2013-20:00 Oud Heverlee LeuvenSporting 2 - 1
31/08/2013-20:00 SportingKV Oostende 1 - 0
14/09/2013-20:00 SportingCercle Brugge 3 - 0
22/09/2013-20:00 Standard LiègeSporting 2 - 1
28/09/2013-20:00 SportingSV Zulte-Waregem 2 - 4
05/10/2013-20:00 RSC CharleroiSporting 2 - 1
19/10/2013-20:00 SportingKAA Gent 2 - 2
26/10/2013-20:00 Waasland-BeverenSporting 0 - 2
30/10/2013-20:00 SportingSK Lierse 1 - 0
03/11/2013-18:00 Club BruggeSporting 1 - 0
08/11/2013-20:00 SportingKV Mechelen 4 - 0
24/11/2013-18:00 SportingClub Brugge 0 - 3
30/11/2013-00:00 RAEC MonsSporting 1 - 0
08/12/2013-18:00 KRC GenkSporting 0 - 2
14/12/2013-20:00 SportingKV Kortrijk 0 - 0
21/12/2013-20:00 SportingOud Heverlee Leuven 2 - 0
26/12/2013-14:30 KV OostendeSporting 0 - 3
18/01/2014-20:00 Cercle BruggeSporting 0 - 3
24/01/2014-20:30 SportingStandard Liège 0 - 1
02/02/2014-00:00 SV Zulte-WaregemSporting 1 - 1
08/02/2014-20:00 SportingRSC Charleroi 3 - 1
16/02/2014-14:30 KAA GentSporting 1 - 1
21/02/2014-20:30 SportingRSC Anderlecht 2 - 1
28/02/2014-20:30 KV MechelenSporting 1 - 0
08/03/2014-20:00 SportingWaasland-Beveren 0 - 0
16/03/2014-18:00 SK LierseSporting 1 - 2

Uitslagen Eindronde (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
28/03/2014-20:30 Club BruggeSporting 5 - 1
05/04/2014-20:00 SportingKRC Genk 1 - 1
11/04/2014-20:30 SportingRSC Anderlecht 1 - 2
17/04/2014-20:30 Standard LiègeSporting 2 - 2
20/04/2014-20:00 SportingSV Zulte-Waregem 3 - 2
26/04/2014-18:00 SportingClub Brugge 1 - 3
03/05/2014-18:00 KRC GenkSporting 1 - 2
10/05/2014-20:00 SV Zulte-WaregemSporting 3 - 1
15/05/2014-20:30 SportingStandard Liège 1 - 3
18/05/2014-18:30 RSC AnderlechtSporting 3 - 1

Uitslagen Beker (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
25/09/2013-20:00 Verbroedering GeelSporting 0 - 1
04/12/2013-20:30 Waasland-BeverenSporting 1 - 3
18/12/2013-20:00 KVC WesterloSporting 0 - 1
15/01/2014-20:30 SportingKVC Westerlo 4 - 2
28/01/2014-20:45 SportingKV Oostende 1 - 1
05/02/2014-20:45 KV OostendeSporting 1 - 1
22/03/2014-20:30 SportingSV Zulte-Waregem 1 - 0

Klassement 1e klasse

R Club M G V Ge + - P
1Standard302037591767
2Club Brugge301956542863
3Anderlecht301893613157
4Zulte Waregem3014511513853
5Lokeren301596483151
6Racing Genk3014133423945
7AA Gent3012108393744
8Kortrijk3010119424439
9Oostende309147284634
10Charleroi3081210364134
11Cercle Brugge309156295533
12Lierse SK309165365332
13KV Mechelen308157345131
14Waasland-Beveren3061113283531
15OH Leuven306159304727
16Bergen306204295322
Play Off 1
1Anderlecht 10 7 2 1 17 6 51
2Standard 10 4 3 3 14 11 49
3 Club Brugge 10 5 4 1 16 11 48
4 Zulte Waregem 10 4 4 2 16 15 41
5 Lokeren 10 2 6 2 14 25 34
6 Racing Genk 10 2 5 3 10 19 32

Legende :
R = rank in de eindrangschikking
M = aantal gespeelde wedstrijden
G = aantal gewonnen wedstrijden
V = aantal verloren vedstrijden
Ge = aantal gelijkgespeelde wedstrijden
+ = aantal doelpunten gemaakt
- = aantal doelpunten tegen
P = aantal verzamelde punten


Weetjes

P