Overzicht van seizoen 2017-2018


Ploegfoto 2018

Kern

Doelmannen: De Wolf Ortwin, Verhulst Davino

Verdedigers: Filipovic Jakov, Maric Mijat, Marzo Stefano, Monsecour Arno, Mpati Tracy Bibuangu, Skulason Ari Freyr, Ticinovic Mario

Middenvelders: Benchaib Amine, Cevallos José Enríquez, De Mey Milan, De Ridder Steve, Hupperts Guus, Kehli Samy, Marecek Lukas, Michel Julian, Miric Marco, Overmeire Killian, Persoons Koen, Rassoul Joher Khadim, Slagveer Luciano, Terki Mehdi, Torres Juan Pablo

Aanvallers: De Sutter Tom, Enoh Lowis Mbah, Lawal Yusuf, Mendy Jean Alassane, Söder Robin, Straetman Bob, Triest Joran, Van Moerzeke Gil

Technische staf

Trainer:
Runar Kristinsson (tot 9/8/2017)
Peter Maes
Voorzitter:
Roger Lambrecht

Wedstrijden

Uitslagen Competitie (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
29/07/2017-18:00 SportingClub Brugge 0 - 4
05/08/2017-20:00 KV KortrijkSporting 1 - 0
12/08/2017-20:00 SportingExcelsior Mouscron 0 - 2
19/08/2017-20:00 Waasland-BeverenSporting 2 - 3
26/08/2017-20:00 SportingAS Eupen 3 - 0
08/09/2017-20:30 RSC AnderlechtSporting 3 - 2
16/09/2017-20:00 SportingRFC Antwerp 1 - 1
24/09/2017-20:00 Standard LiègeSporting 2 - 1
01/10/2017-20:00 SV Zulte-WaregemSporting 1 - 3
14/10/2017-20:00 SportingSt.-Truidense VV 1 - 1
21/10/2017-18:00 SportingRSC Charleroi 1 - 1
24/10/2017-20:30 KV MechelenSporting 0 - 2
28/10/2017-20:00 SportingKV Oostende 0 - 3
04/11/2017-18:00 KRC GenkSporting 0 - 0
19/11/2017-20:00 SportingKAA Gent 0 - 3
25/11/2017-20:00 St.-Truidense VVSporting 0 - 0
02/12/2017-18:00 SportingRSC Anderlecht 1 - 2
10/12/2017-14:30 Club BruggeSporting 3 - 1
16/12/2017-20:30 SportingWaasland-Beveren 1 - 1
21/12/2017-20:30 RFC AntwerpSporting 1 - 2
26/12/2017-14:30 SportingKV Mechelen 2 - 0
21/01/2018-20:00 KAA GentSporting 3 - 0
24/01/2018-20:30 SportingKRC Genk 1 - 2
28/01/2018-20:00 KV OostendeSporting 2 - 3
03/02/2018-18:00 SportingStandard Liège 0 - 3
11/02/2018-20:00 RSC CharleroiSporting 1 - 1
17/02/2018-20:00 SportingKV Kortrijk 0 - 1
24/02/2018-20:00 AS EupenSporting 3 - 2
03/03/2018-20:00 Excelsior MouscronSporting 1 - 2
11/03/2018-14:30 SportingSV Zulte-Waregem 0 - 2

Uitslagen Eindronde (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
31/03/2018-20:00 SportingSt.-Truidense VV 1 - 0
07/04/2018-18:00 Beerschot VASporting 2 - 2
14/04/2018-20:00 SportingAS Eupen 3 - 0
18/04/2018-20:30 SportingKV Oostende 2 - 2
23/04/2018-20:30 RFC AntwerpSporting 1 - 2
28/04/2018-20:00 AS EupenSporting 0 - 2
05/05/2018-20:30 SportingRFC Antwerp 1 - 2
09/05/2018-20:30 KV OostendeSporting 1 - 3
12/05/2018-20:00 SportingBeerschot VA 4 - 2
19/05/2018-20:00 St.-Truidense VVSporting 1 - 1
23/05/2018-20:30 SV Zulte-WaregemSporting 2 - 2

Uitslagen Beker (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
20/09/2017-20:30 SportingBeerschot VA 2 - 0
29/11/2017-20:30 KAA GentSporting 2 - 1

Klassement 1e klasse

R Club M G V Ge + - P
1 Club Brugge30 2037683367
2 Anderlecht30 1677494255
3 Sp. Charleroi30 13512463051
4 AA Gent30 1488452750
5 Racing Genk30 11811443644
6 Standard30 11811434144
7 KV Kortrijk30 12126423942
8 Antwerp30 10911384041
9 Zulte-Waregem30 11154475237
10 Sint-Truiden30 91110294137
11 KV Oostende30 10146424136
12 Waasland-Beveren30 9138505135
13 Lokeren30 8157334931
14 Royal Excel Mouscron30 8166405930
15 Eupen30 6159405727
16 KV Mechelen30 6159314927
Play-Off 2B
1 Lokeren106 13211121
2 Sint-Truiden10532221517
3 KVOostende10325211814
4 Antwerp101024131614
5Eupen1026211218
6Beerschot1015414217

Legende :
R = rank in de eindrangschikking
M = aantal gespeelde wedstrijden
G = aantal gewonnen wedstrijden
V = aantal verloren vedstrijden
Ge = aantal gelijkgespeelde wedstrijden
+ = aantal doelpunten gemaakt
- = aantal doelpunten tegen
P = aantal verzamelde punten


Weetjes

P