Overzicht van seizoen 2019-2020


Ploegfoto 2020

Kern

Doelmannen: Defourny Théo, Verhulst Davino

Verdedigers: Ben Harush Omri, De Jonghe Jimmy, Diaby Abdoulaye, Filipovic Jakov, Koike Ryuta, Marzo Stefano, Monsecour Arno, Mpati Tracy Bibuangu, N'Ganga Francis, Ramazani Diamant, Tirpan Mickaël, Van Damme Jelle

Middenvelders: Amano Jun, Benchaib Amine, Beridze Giorgi, Cevallos José Enríquez, De Ridder Steve, De Witte Seth, Diakhate Abdou, Hupperts Guus, M'Bayo Dylan, Marecek Lukas, Michel Julian, Ndao Lamine, Overmeire Killian

Aanvallers: Habibou Habib, Hajric Anel, Lawal Yusuf, Navarro Fran, Nzinga Thomas, Reznícek Jakub, Said Ahmed Said, Straetman Bob, Symons Laurens, Van Moerzeke Gil

Technische staf

Trainer:
Glen De Boeck (tot 17/11/2019)
Stijn Vreven
Voorzitter:
Louis de Vries

Wedstrijden

Uitslagen Competitie (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
02/08/2019-20:30 Beerschot VASporting 1 - 0
11/08/2019-16:00 SportingKFC Lommelse SK 0 - 0
18/08/2019-16:00 Royale Union Saint-GilloiseSporting 3 - 1
31/08/2019-17:00 SportingOud Heverlee Leuven 0 - 2
08/09/2019-16:00 R Excelsior VirtonSporting 4 - 0
13/09/2019-20:30 SportingKVC Westerlo 1 - 1
20/09/2019-20:30 SportingKSV Roeselare 2 - 0
29/09/2019-16:00 KFC Lommelse SKSporting 1 - 1
05/10/2019-20:30 Oud Heverlee LeuvenSporting 2 - 3
13/10/2019-16:00 SportingRoyale Union Saint-Gilloise 1 - 1
18/10/2019-20:30 KVC WesterloSporting 2 - 0
26/10/2019-17:00 SportingBeerschot VA 2 - 1
03/11/2019-16:00 SportingR Excelsior Virton 1 - 3
08/11/2019-20:30 KSV RoeselareSporting 2 - 1
16/11/2019-20:30 SportingKFC Lommelse SK 0 - 1
23/11/2019-20:30 Beerschot VASporting 1 - 1
29/11/2019-20:30 Oud Heverlee LeuvenSporting 2 - 1
07/12/2019-20:30 SportingKSV Roeselare 1 - 3
15/12/2019-16:00 Royale Union Saint-GilloiseSporting 1 - 1
20/12/2019-16:00 SportingKVC Westerlo 0 - 4
12/01/2020-16:00 R Excelsior VirtonSporting 1 - 2
17/01/2020-20:30 KFC Lommelse SKSporting 1 - 0
24/01/2020-20:30 SportingOud Heverlee Leuven 1 - 1
01/02/2020-17:00 SportingRoyale Union Saint-Gilloise 0 - 2
12/02/2020-20:30 KVC WesterloSporting 3 - 2
16/02/2020-16:00 SportingR Excelsior Virton 0 - 2
22/02/2020-20:30 KSV RoeselareSporting 2 - 2
28/03/2020-20:30 SportingBeerschot VA 0 - 2

Uitslagen Beker (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
24/08/2019-20:00 KSK HeistSporting 0 - 4
26/09/2019-20:30 RFC AntwerpSporting 4 - 2

Klassement 1Be klasse

R Club M G V Ge + - P
1 Westerlo281594453049
2 Virton281495442647
3 Oud-Heverlee Leuven2814104454046
4 Union2811512433245
5 Beerschot281297313243
6 Lommel286139213727
7 Roeselare2851211375426
8 Lokeren284168244920

Legende :
R = rank in de eindrangschikking
M = aantal gespeelde wedstrijden
G = aantal gewonnen wedstrijden
V = aantal verloren vedstrijden
Ge = aantal gelijkgespeelde wedstrijden
+ = aantal doelpunten gemaakt
- = aantal doelpunten tegen
P = aantal verzamelde punten


Weetjes

Wist u...
temse.jpgdat KSV Temse ontstond in 1945 uit de fusie van Temsche SK en Temsica FC. Begin van de 21e eeuw promoveerden ze naar Nationale. Op 22 april 2020 gingen ze samen met Lokeren in de nieuwe club SC Lokeren - Temse.

P