Overzicht van seizoen 2007-2008


Ploegfoto 2008

Kern

Doelmannen: Barry Boubacar Copa, De Vroe Griffin, Lazic Jugoslav

Verdedigers: Andic Marko, Bouabe Ali, Chaves João Carlos Pinto, De Wilde Benjamin, De Winne Frederik, Doll Olivier, Dupré Frédéric, El Mouataz Hassan, Madi Panadetigiuri Saidou, Muharemovic Veldin, Van Hoey Michael

Middenvelders: Camara Aboubacar Mbayé, Carevic Mario, Clappaert Kwinten, M'Bayo Kibemba Marcel, Overmeire Killian, Pavlovic Nebojsa, Stojanovic Milan, Tiko Tshilola Tshinyama, Vukomanovic Ivan

Aanvallers: Armoumen Mohamed, De Wilde Stijn, Golan Omer, Jancevski Boban, Maazou Ouwo Moussa, Somé Solombo Ibrahim, Tambwe Patiyo

Technische staf

Trainer:
Georges Leekens
Voorzitter:
Roger Lambrecht

Wedstrijden

Uitslagen Competitie (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
04/08/2007-20:00 SportingSt.-Truidense VV 2 - 1
11/08/2007-20:00 RSC AnderlechtSporting 1 - 0
18/08/2007-20:00 SportingGerminal Beerschot Antwerpen 0 - 0
25/08/2007-20:00 RAEC MonsSporting 0 - 1
01/09/2007-20:00 SportingKV Mechelen 3 - 1
15/09/2007-20:00 Club BruggeSporting 1 - 1
22/09/2007-20:00 Excelsior MouscronSporting 2 - 0
29/09/2007-20:00 SportingFC Brussels 0 - 1
06/10/2007-20:00 FC Dender EHSporting 0 - 1
20/10/2007-20:00 SportingRSC Charleroi 1 - 0
27/10/2007-20:00 SV Zulte-WaregemSporting 1 - 1
04/11/2007-20:30 SportingKRC Genk 1 - 1
10/11/2007-20:00 Standard LiègeSporting 1 - 0
01/12/2007-20:00 SportingCercle Brugge 1 - 1
08/12/2007-20:00 KAA GentSporting 4 - 2
15/12/2007-20:00 SportingKVC Westerlo 1 - 1
19/01/2008-20:00 St.-Truidense VVSporting 1 - 1
22/01/2008-20:30 KSV RoeselareSporting 1 - 1
27/01/2008-18:00 SportingRSC Anderlecht 0 - 0
03/02/2008-18:00 Germinal Beerschot AntwerpenSporting 1 - 1
09/02/2008-20:00 SportingRAEC Mons 1 - 2
16/02/2008-20:00 KV MechelenSporting 1 - 1
24/02/2008-18:00 SportingClub Brugge 0 - 1
01/03/2008-20:00 SportingExcelsior Mouscron 0 - 0
08/03/2008-20:00 FC BrusselsSporting 2 - 0
15/03/2008-20:00 SportingFC Dender EH 1 - 0
22/03/2008-20:00 RSC CharleroiSporting 1 - 0
29/03/2008-20:00 SportingSV Zulte-Waregem 0 - 0
05/04/2008-20:00 KRC GenkSporting 2 - 3
11/04/2008-20:30 SportingStandard Liège 0 - 0
18/04/2008-20:30 Cercle BruggeSporting 3 - 2
25/04/2008-20:30 SportingKAA Gent 1 - 1
03/05/2008-20:00 KVC WesterloSporting 1 - 2
10/05/2008-20:00 SportingKSV Roeselare 3 - 0

Uitslagen Beker (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
24/11/2007-20:00 SportingKV Red Star Waasland 1 - 0

Klassement 1e klasse

R Club M G V Ge + - P
1Standard3422111611977
2Anderlecht342167593170
3Club Brugge342077453067
4Cercle Brugge341789623360
5G. Beerschot3416117463455
6AA Gent34141010574652
7Zulte Waregem3413138475447
8Charleroi3413147414546
9Westerlo3412139433745
10Racing Genk3412139545545
11Moeskroen3412166384342
12Lokeren3491015323342
13KV Mechelen34101410455240
14Roeselare3491411365538
15Dender349196335933
16Bergen3471512374533
17Sint-Truiden346199325827
18Brussels344237266619

Legende :
R = rank in de eindrangschikking
M = aantal gespeelde wedstrijden
G = aantal gewonnen wedstrijden
V = aantal verloren vedstrijden
Ge = aantal gelijkgespeelde wedstrijden
+ = aantal doelpunten gemaakt
- = aantal doelpunten tegen
P = aantal verzamelde punten


Weetjes

Wist u...
leekens.jpgdat Lokeren in het seizoen 2007-2008 maar liefst tien keer 1-1 en vijf keer 0-0 speelde onder leiding van Georges 'Mac The Knife' Leekens.


Wist u...
OmerGolan.jpgdat Sporting het clubrecord van duurste aankoop scherper stelde in seizoen 2007-08? Israëlisch international Omer Golan werd na de winterstop voor ongeveer 1 miljoen dollar (ongeveer 600.000 euro) overgenomen van Maccabi Petah Tikva. Golan scoorde 5 keer in de 2de seizoenshelft.
Bekijk de Video

Wist u...
Mario_CAREVIC.jpgdat Sporting in het seizoen 2007-2008 de kampioen was van de gelijke spelen? De ploeg van Georges Leekens haalde 15 keer een gelijk spel. Met de goede organisatie en minder goede aanval kwam het vaak tot een evenwicht in doelpunten. Ook de grotere ploegen konden soms de goede organisatie van Sporting niet ontwrichten.
Bekijk de Video
P