Overzicht van seizoen 1999-2000


Ploegfoto 2000

Kern

Doelmannen: Dabanovic Mladen, Sierens Jurgen, Zitka Daniel

Verdedigers: Abouo Dominique Sam, De Geest Steven, De Geyter Sven, Katana Suvad, Majdov Ognjen, Staelens Stefaan, Van Dender Stefan, Van Haezebrouck Hein, Van Hoey Michael, Zéré Patrice

Middenvelders: Budka Vaclav, De Beule Davy, De Smet Karel, Dobrasinovic Sinisa, Janssens Christiaan, M'Bayo Kibemba Marcel, Mitrakovic Zeljko, Muzinga Camille, Penicka Martin, Van Geneugden Ronny, Viðarsson Arnar Þór, Vonasek Roman

Aanvallers: Balo Bapo Blaise, Boeka-Lisasi Gauthier Jean-Paul, Bwayi Kidoda Rigo, Dago Charles, El Bodmossi Karim, Kimoto Papy Okitankoyi, Kozak Jan, Nikcevic Novica, Youla Souleymane

Technische staf

Trainer:
Willy Reynders (tot 15/08/1999)
Rudi Cossey en Ronny Van Geneugden (interim tot 28/08/1999)
Georges Leekens
Voorzitter:
Roger Lambrecht

Wedstrijden

Uitslagen Competitie (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
07/08/1999-20:00 KFC Lommelse SKSporting 1 - 0
15/08/1999-20:00 SportingClub Brugge 2 - 5
21/08/1999-20:00 St.-Truidense VVSporting 1 - 1
28/08/1999-20:00 SportingVerbroedering Geel 0 - 0
11/09/1999-20:00 SportingGerminal Beerschot Antwerpen 1 - 1
19/09/1999-15:00 Eendracht AalstSporting 1 - 0
25/09/1999-20:00 SportingRSC Anderlecht 2 - 3
03/10/1999-15:00 KRC HarelbekeSporting 2 - 3
13/10/1999-20:00 SportingKV Mechelen 0 - 2
23/10/1999-20:00 KVC WesterloSporting 3 - 3
30/10/1999-20:00 SportingKAA Gent 0 - 4
06/11/1999-20:00 KRC GenkSporting 1 - 1
10/11/1999-20:00 SportingStandard Liège 5 - 3
20/11/1999-20:00 RSC CharleroiSporting 2 - 4
27/11/1999-20:00 SportingExcelsior Mouscron 3 - 2
04/12/1999-20:00 KSK BeverenSporting 2 - 1
11/12/1999-20:00 SportingSK Lierse 5 - 1
12/01/2000-20:00 SportingKFC Lommelse SK 2 - 1
16/01/2000-15:00 Club BruggeSporting 6 - 1
22/01/2000-20:00 SportingSt.-Truidense VV 3 - 0
29/01/2000-20:00 Verbroedering GeelSporting 3 - 0
12/02/2000-20:00 SportingEendracht Aalst 5 - 1
19/02/2000-20:00 RSC AnderlechtSporting 5 - 0
01/03/2000-20:00 Germinal Beerschot AntwerpenSporting 0 - 0
04/03/2000-20:00 SportingKRC Harelbeke 2 - 0
12/03/2000-15:00 KV MechelenSporting 0 - 0
18/03/2000-20:00 SportingKVC Westerlo 0 - 0
26/03/2000-15:00 KAA GentSporting 1 - 1
01/04/2000-20:00 SportingKRC Genk 1 - 2
07/04/2000-20:00 Standard LiègeSporting 1 - 2
15/04/2000-20:00 SportingRSC Charleroi 1 - 1
22/04/2000-20:00 Excelsior MouscronSporting 0 - 0
06/05/2000-20:00 SportingKSK Beveren 5 - 2
11/05/2000-20:00 SK LierseSporting 1 - 2

Uitslagen Beker (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
17/10/1999-15:00 SportingClub Brugge 1 - 0
18/12/1999-20:00 SportingKV Mechelen 4 - 0
26/02/2000-20:00 SK LierseSporting 1 - 0

Uitslagen Nissan Cup (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
04/08/1999-20:00 RSC CharleroiSporting 0 - 1
03/09/1999-20:00 KAA GentSporting 1 - 2
19/01/2000-20:00 SportingExcelsior Mouscron 1 - 3

Uitslagen Intertoto (link uitslag gaat naar het wedstrijdverslag)
Speeldag Thuisploeg Uitploeg Uitslag
03/07/1999-20:00 SportingIA Akranes 3 - 1
11/07/1999-15:00 IA AkranesSporting 1 - 3
17/07/1999-20:00 SportingFC Metz 1 - 2
24/07/1999-20:00 FC MetzSporting 0 - 1

Klassement 1e klasse

R Club M G V Ge + - P
1Anderlecht342239863675
2Club Brugge342194713167
3Gent3420113785463
4Mouscron341699674557
5Standard3418142665256
6Westerlo3416108736656
7GBA3416117564555
8Genk3416126635954
9Lierse3415127654752
10Lokeren34121111565747
11Mechelen3412175477741
12Harelbeke3411185617138
13Aalst3411194537237
14STVV3410177416537
15Beveren348188497532
16Charleroi3471710426231
17Verbroedering Geel3451613316028
18Lommel3451712356627

Legende :
R = rank in de eindrangschikking
M = aantal gespeelde wedstrijden
G = aantal gewonnen wedstrijden
V = aantal verloren vedstrijden
Ge = aantal gelijkgespeelde wedstrijden
+ = aantal doelpunten gemaakt
- = aantal doelpunten tegen
P = aantal verzamelde punten


Weetjes

Wist u...
RonnyVanGeneugden.jpgdat nummer 10 Ronny Van Geneugden onze enige ongeslagen trainer is? Toen Willy Reynders in 1999-2000 al na twee speeldagen ontslagen werd, namen Rudi Cossey en Ronny Van Geneugden het tijdelijk over. Het duo speelde tweemaal gelijk: 1-1 in Sint-Truiden en 0-0 thuis tegen Geel. Daarna werd Georges Leekens aangesteld als nieuwe hoofdtrainer en kon Van Geneugden opnieuw knappe doelpunten gaan maken.
Bekijk de Video

Wist u...
ChrisJanssens.jpgdat het geheime wapen van Chris Janssens z'n vrije trap was? Vanuit alle hoeken en afstanden wist de Lokerse kapitein staalhard binnen te trappen. In 1999-2000 werd Chris onze Man van het Seizoen. Z'n prestaties bij Lokeren leverden hem ook 7 caps als Rode Duivel op.
Bekijk de Video

Wist u...
NovicaNikcevic.jpgdat Lokeren in het seizoen 1999-2000 voor het eerst deelnam aan de Intertoto competitie? Tegenstander in de 2de ronde was het IJslandse IA Akranes. De Sloveen Novica Nikcevic scoorde het eerste Sporting-doelpunt in deze Europese beker. Hij legde ook de 3 - 1 eindstand van de heenwedstrijd vast. Ondanks het veelbelovende debuut zou de spits slechts één seizoen in Lokeren blijven.
Bekijk de Video
P